Prečo pracovať s nami?

„Ponúkame viac ako len servis“

Partnerstvo s BLUESIDE šetrí predovšetkým Váš čas a peniaze. Našou úlohou je vytvárať čo najlepšie podmienky, aby Vaša obchodná činnosť bez problémov fungovala a prosperovala. Všetky dôležité rozhodnutia zostávajú vo Vašej réžii.

NEZÁVISLOSŤ
A SLOBODA ROZHODOVANIA

Spoluprácou s nami nestrácate slobodu vo svojom podnikaní. Vy ste šéfom a Vy slobodne určujete komu a čo poskytnete. Podľa vlastného uváženia si nastavujete províznu aj kariérnu štruktúru Vašej spoločnosti. Na rozdiel od iných spoločností, kde sa klienti stávajú vlastníctvom daného poolu, s BLUESIDE zostávajú Vaši klienti skutočne Vašimi klientmi.

NÁKLADOVO EFEKTÍVNE SLUŽBY

Odbremeníme Vás od nákladov a činností, ktoré neprinášajú žiadny priamy zisk. Znížime Vám náklady na mzdy, prenájom priestorov a finančne nákladných položiek ako napr. nákup softvéru. Ponúkame Vám významné úspory času a peňazí, ktoré môžete efektívnejšie využiť pre Váš rozvoj, progres a zvyšovanie hodnoty vlastnej spoločnosti.

PORTFÓLIO PARTNEROV

Vyberajte si a rozhodujte sa slobodne. Vďaka širokému portfóliu našich finančných inštitúcií máte na výber prakticky zo všetkých produktov, ktoré sú na slovenskom trhu dostupné. Naše zmluvné partnerstvá a ponuky pre Vás neustále rozvíjame a rozširujeme.

ODBORNÝ
PRÍSTUP

Každý člen nášho tímu má vo svojej oblasti dlhoročné odborné skúsenosti, ktoré využívame s cieľom poskytnúť Vám servis na profesionálnej úrovni. Stojíme pri Vás a otvárame Vám dvere k rozvinutiu Vášho potenciálu a dosiahnutiu stanovených cieľov.
 

SILNÁ SKUPINA ARCA CAPITAL

Vieme, aké dôležité je stabilné zázemie. Vďaka silnému akcionárovi Arca Investments máme nielen pevné investičné zázemie, ale aj medzinárodné know-how a skúsenosti. Spoločne napredujeme a neustále sa rozvíjame vo Váš prospech.

Zaujíma Vás viac informácií o možnostiach spolupráce? Napíšte nám.

blueside@blueside.sk