Partneri

"Spolu sme silnejší"

Vďaka širokému portfóliu finančných inštitúcii máte na výber prakticky zo všetkých produktov, ktoré sú na slovenskom trhu dostupné. Zmluvné partnerstvá a ponuky pre Vás neustále rozvíjame a rozširujeme.

FG Financial Group - SK, a.s.

FG Financial Group - SK, a.s.

FG Financial Group je dynamická spoločnosť prinášajúca nové riešenia pre svojich klientov s dôrazom na stabilitu a nadčasovosť. Špecializuje sa na poradenstvo v oblasti hypoték, poistenia a investícií.

www.financialgroup.sk
DELUVIS s. r. o.

DELUVIS s. r. o.

DELUVIS je modernou spoločnosťou pôsobiacou na slovenskom finančnom trhu už od roku 2006. Poskytuje komplexné a nezávislé poradenstvo v oblasti osobných a korporátnych financií ako aj realít.

www.deluvis.sk
Silverside Financial services, s.r.o.

Silverside Financial services, s.r.o.

Silverside Financial services vstúpil na trh finančných služieb koncom roka 2017. S cieľom poskytovania kvalitného a transparentného finančného sprostredkovania aktívne buduje obchodné miesta po celom Slovensku a zároveň preferuje individuálny prístup ku klientovi.

www.silversidefinancialservices.sk
Netfinancie, s.r.o.

Netfinancie, s.r.o.

Netfinancie pôsobia v oblasti sprostredkovateľskej činnosti už od roku 2006. V súčasnosti sú nezávislým partnerom desiatok poisťovní a finančných subjektov. Na Slovensku ako prví umožnili klientom bezplatne si porovnať ceny poistenia a uzatvoriť poistenie online.

www.netfinancie.sk

Zaujíma Vás viac informácií o možnostiach spolupráce? Napíšte nám.

blueside@blueside.sk